"Mayor's Cup" U18 turnyro rezultatai

2014-09-05

Atgal

Šiaulių teniso mokykloje vykusiame Tarptautinės teniso federacijos jaunių 18 m. ir jaun. "Siauliai Mayor's Cup" vaikinų vienetų varžybų nugalėtoju tapo mokyklos auklėtinis Mantas Bugailiškis. Šiaulietis finale 6-7(2) 6-3 6-3 įveikė amerikietį Daniel Soyrer.
Vaikinų dvejetų turnyrą laimėjo mokyklos auklėtinis Almantas Oželis ir Mantas Gricius (Klaipėdos teniso akademija). Sportininkai 4-6 6-1 [11-9] nugalėjo rusų dvejetą - Daniel Bulin ir Renat Sahabutdinov.
Merginų vienetų turnyrą laimėjo rusė Anastasia Veselova 7-5 4-6 6-3 įveikus latvę Daniela Vismane.
Merginų dvejetų turnyro nugalėtojomis tapo Alicja Sierzputowska ir Dorota Szczygielska. Lenkių dvejetas 6-0 6-1 nugalėjo rusių porą - Anastasia Veselova ir Yana Berdennikova.